“Türkiye’de bir ilki başlatan G’ELADO Dondurma, 2002 yılından bu yana dünyaca beğenilen dondurmasının eşsiz tadını sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor…”

%100 Doğal Ürünler Ve Taze Meyvelerle Üretim

İlk günden bu yana G’ELADO Dondurma, doğal gıdalarla üretim, tazelik ve mükemmeliyetçilik prensiplerinden asla vazgeçmeden, kalite ve ürün çeşitliliğini her zaman ileriye götürmektedir.

G’ELADO Dondurma bugün 1000’i aşkın tartışılmaz lezzetiyle, kurumsal müşterilerinin yanı sıra, perakende satış noktaları ve paket servis noktaları ile sizlere de ulaşmaya devam ediyor.

Dondurma genel tanımı itibari ile genellikle sütle yapılan, dondurulmuş, tatlandırılmış lezzetlendirilmiş bir süt tatlısıdır.
G’ELADO Dondurma’yı diğer dondurmalardan ayıran en önemli özelliği ise tazeliği ve kaliteli doğal malzemeleri en yüksek oranlarda içermesidir. Kışın üretilip yazın servis edilen dondurmalardan farklı olarak G’ELADO Dondurma’da dondurmalar, sipariş alımından hemen sonra üretimi yapılarak sizlere ulaştırılmaktadır.

Yağ ve şeker oranı düşük, lezzeti muhteşem sağlıklı dondurma
G’ELADO Dondurma’ da kullanılan doğal malzemeler, düşük şeker oranı ve düşük yağ oranı dolayısıyla her yaştan kimsenin rahatça tüketebileceği bir dondurmadır.

Dondurmalarda sınırları zorlayan meyve oranları

Meyveler, satın alma ekibimizin özel çabalarıyla özenle seçilerek alınır. Dolayısıyla üretimde meyve dışında meyve yerine geçebilecek herhangi bir katkı maddesi kullanılmaz. Meyveler, dondurma kıvamının oluşturulması için gerekli olan oranların en üst sınırında kullanılır. Bu nedenle G’ELADO Dondurma dondurmalarında meyveli dondurma değil, meyvenin dondurma halini tatmış olursunuz.

Dondurmalarda kullanılması gerekli olan yağ oranı için G’ELADO Dondurma süt yağı kullanır. Süt yağları yerine geçebilecek bazı ucuz yağlar dondurma içinde kesinlikle kullanılmamaktadır.

Endüstriyel üretim yapan firmaların dondurma içindeki hava yüzdesi oranları oldukça yüksektir. G’ELADO Dondurma’nın fark yaratan özelliklerinden biri de içindeki hava oranının düşük olmasıdır. Bu sayede G’ELADO Dondurma lezzet ve yoğun tadı ön planda tutmakta ve size sadece yoğun kıvamlı dondurma sunmaktadır.

G’ELADO Dondurma kışın da rahatlıkla tüketilebilecek soğukluk derecesine sahiptir. Bu nedenle kış ikramlarınızın da vazgeçilmezleri arasında yerini alır.