Elado Dondurmacısı ve SİZ

Elado Dondurma zincirinin yüksek kaliteli bir iş organizasyonu olarak tanınması ve en iyi lisans imkanlarından birisi olmasının temel nedeni, başarısının büyük oranda işletmecilerinin üstün niteliklerine dayanmasıdır. Tabii, bu başarıyı pekiştiren diğer unsur, hemen hemen hiçbir işletmenin sağlayamadığı yüksek kalitede verilen Elado Dondurma eğitim ve destek programlarıdır. İşletmecilerimizden beklediğimiz temel özellikler şunlardır: – Girişimci bir ruh ve başarma tutkusu. – Özellikle insan yönetimi ve finansal yönetimde geniş tecrübeler. – Tüm zaman ve gücünü restoran yönetimi için harcama isteği ve imkanı. – Askerliğini tamamlamış olmak. – yeterli bir süre eğitim programını tamamlayabilmek. – Elado Dondurma işletmeciliğinin gerektirdiği yatırımları karşılayabilecek finansal imkanlara şahsen sahip olmak.

ELADO DONDURMA LİSANSI ALMANIN AVANTAJLARI

Elado Dondurma işletmecisi olmak, size verilecek eğitim ve destekler sonucu başarılı bir iş sahibi olabilme imkanı yanında birçok avantajlar da getirecektir.

Kendi İşinizin Sahibi Olmak

Elado Dondurma işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da Elado Dondurma uzmanlığı ve deneyimini yanınıza almanız, dolayısıyla da risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir.

Alacağınız Destek ve Servisler

Tüm işletmecilere birinci günden başlamak üzere verilen yoğun ve kaliteli eğitimler, restoran dekorasyonu ve ekipman yerleşimi, ulusal ve lokal pazarlama destekleri, mal ve hizmet standartlarının sürekliliğini sağlamaya yönelik malzeme alımı ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma ve geliştirme gibi; ama bunlarla sınırlı kalmayan, Elado Dondurma eksperlerinin size sağlayacağı destek ve danışmanlık.

Zengin İnsan İlişkileri

Bir takım olarak çalışacağınız ekibiniz ve müşterilerinizle kurucağınız iletişim size insan ilişkilerinin zengin olduğu bir ortam yaratacaktır.. Elado Dondurma Başarısına Katkıda Bulunabilme Fırsatı Elado Dondurma işletmecileri, sadece sistemi en iyi şekilde uygulayan değil, aynı zamanda sistemin mükemmelleştirilmesi konusunda da aktif rol alan kişilerdir. İşletmeciler ayrıca, yeni ürünler geliştirme konusunda da önemli roller üstlenmişlerdir. Örneğin Elado Dondurma’ın en başarılı ürünlerinden konyaklı dondurma, bir Elado Dondurma işletmecisi tarafından yaratılmıştır.

Kişisel Tatmin

Elado Dondurma ile beraberliğiniz hem kendi işletmenizin patronu hem de uluslararası bir organizasyonun üyesi olmanın getireceği kişisel tatmini sağlayacaktır.

Kişisel ve Profesyonel Gelişim

Elado Dondurma’ın size sağlayacağı sağlam bir işletme deneyimi ve eğitimden dolayı üstün bir profesyonel gelişim sağlayacaksınız. Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta Elado Dondurma ve üstün avantajları, sağlıklı ve kârlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

BAŞVURULAR

info@elado.com.tr